You are currently viewing राष्ट्रिय युवा परिषद, नेपाल काभ्रे शाखाद्घारा ब्लानकेट बितरण

राष्ट्रिय युवा परिषद, नेपाल काभ्रे शाखाद्घारा ब्लानकेट बितरण

राष्ट्रिय युवा परिषद, नेपाल काभ्रे शाखाद्घारा काभ्रे को बल्थलीमा हिजो भुकम्पपिडित सर्वसाधारणहरुलाई १०० थान ब्लानकेट बितरण सपन्न ग¥यो ।

NYC-Support-Campaign

बैशाख १२ को बिनाशकारी भुकम्पले नेपालको १४ जिल्ला पूर्ण रुपमा क्षति एवं बढि प्रभाबित भएको जिल्लाको रुपमा चिनिन्छ । त्यही मध्ये काभ्रे जिल्लाको बल्थलीमा राष्ट्रिय युवा परिषद, नेपालको काभ्रे शाखा द्घारा भुकम्प पडित व्यक्तिहरुलाई ब्लानकेट बितरण गरेको हो । उक्त सहयोगको क्रममा युथ थिंन्कर सोसाईटीले १०० थान ब्लानकेट उपल्बध गराएको कुरा काभ्रे शाखाको अध्यक्ष सुरज न्यौपानेले बताउनु भयो ।

NYC-Support-Campaign1

बिगत लामे समय देखि नै राष्ट्रिय युवा परिषद, नेपाल समाज सेवामा सक्रिय संस्थाको रुपमा काम गर्दे आईरहेको नेपाली युवाहरुको सामाजिक, स्वमसेवी, नाफारहित र गैरराजनैतिक संस्था हो । यस संस्थाबाट भुकम्प पछि बिभिन्न जिल्लाहरुमा खाद्यान्न, त्रिपालहरु र ब्लानकेट पनि बितरण गरेको थियो र भुकम्प पिडित करिव १५०० भन्दा बढी बिद्याथीहरुको लागि १ बर्ष सम्म पुग्ने शैक्षिक सामाग्री बितरण गरी बिद्यार्थीहरुको शैक्षिक स्तर उकास्न समेत सहयोग गरेको थियो ।

Leave a Reply